Kierownik Działu Remontowo-Energetycznego

Dodane 2 tygodnie dni temu

Zakres obowiązków:

  • Organizacja pracy Działu RM.
  • Nadzór nad realizacją powierzonych zadań i kontrola ich wykonania.
  • Opracowanie technologii naprawy urządzeń produkcyjnych.
  • Gospodarka maszynami, budynkami, budowlami, środkami transportu wewnętrznego, urządzeniami i sieciami energetycznymi, sprężonego powietrza oraz wodno-kanalizacyjnymi.
  • Prowadzenie gospodarki materiałowej i części zamiennych do maszyn i automatów – dobór, weryfikacja ofert i zlecanie zakupu.

Wymagania:

  • Wykształcenie średnie lub wyższe.
  • Minimum 2 lata doświadczenia zawodowego na podobnym stanowisku.
  • Uprawnienia SEP E D grupa I, mile widziane SEP E D grupa II, SEP D grupa III.
  • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole.

Oferujemy:

  • możliwość zdobywania doświadczenia i rozwoju poprzez udział w nowych projektach,
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • atrakcyjne warunki wynagrodzenia,
  • bogaty pakiet socjalny,
  • miła atmosfera pracy.

Prześlij do nas swoje CV na adres: rekrutacja@psi-sps.com.pl lub dostarcz osobiście do Działu Spraw Pracowniczych: kontakt: 08-110 Siedlce, ul. Brzeska 72, tel. 256445800 w. 375

Wymagany jest poprawny numer telefonu.

pola oznaczone (*) należy obowiązkowo wypełnić