KIEROWNIK DZIAŁU ZAKUPÓW

Dodane 4 tygodnie dni temu

Zakres obowiązków:

  • Nadzór nad organizacją Działu Zakupów i Magazynu Surowców.
  • Budowanie i utrzymywanie relacji biznesowych z dostawcami.
  • Negocjacje warunków handlowych w transakcjach zakupowych.
  • Zarządzanie łańcuchem dostaw.
  • Gospodarka logistyczna odpadami.
  • Koordynacja działań reklamacyjnych (materiały) we współpracy z Działem Jakości.

Wymagania:

  • Wykształcenie: minimum średnie, preferowane wyższe techniczne /ekonomiczne/zarządzanie/logistyka.
  • znajomość języka angielskiego na poziomie min.B1. (Znajomość języka angielskiego pozwalająca na swobodną komunikację biznesową).
  • Znajomość wymagań S.Z.J.
  • Znajomość technik dotyczących negocjacji cen.
  • Umiejętność nawiązywania kontaktów biznesowych.
  • Znajomość wymagań technicznych związanych z materiałami, podzespołami i obróbkami powierzchniowymi stosowanymi w PSI.

Oferujemy:

  • Możliwość zdobywania doświadczenia i rozwoju.
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę.
  • Atrakcyjne warunki wynagrodzenia.
  • Praca w systemie jednozmianowym.
  • Świadczenia z ZFŚS.

Osoby chętne do podjęcia pracy na w/w stanowisku proszone są o zgłoszenie się do Działu Spraw Pracowniczych w terminie do 05.01.2022r.

Kontakt: 08-110 Siedlce, ul. Brzeska 72, telefon 256445800 w. 375

Wymagany jest poprawny numer telefonu.

pola oznaczone (*) należy obowiązkowo wypełnić