Specjalista ds. elektro-energetycznych

Dodane 2 miesiące dni temu

Zakres obowiązków:

  • Koordynacja prac związanych z przeglądami i naprawami maszyn, automatów CNC oraz instalacji energetycznych.
  • Kontakty z przedstawicielami handlowymi i koordynatorami serwisów zewnętrznych oraz UDT.
  • Dobór i zamawianie części zamiennych do maszyn, urządzeń i instalacji.
  • Nadzór nad pracownikami działu RM.
  • Realizacja polityki jakościowej i ochrony środowiska.

Wymagania:

  • Wykształcenie średnie lub wyższe, kierunek energetyka, elektronika, automatyka lub pokrewne.
  • Minimum 3 lata doświadczenia zawodowego na podobnym stanowisku.
  • Uprawnienia SEP grupa I, II.
  • Umiejętność czytania i korzystania ze schematów elektrycznych.
  • Wiedza z zakresu budowy, eksploatacji, konserwacji i naprawy maszyn, automatów i instalacji energetycznych
  • Znajomość pakietu MS Office.
  • Znajomość języka angielskiego.

Oferujemy:

  • możliwość zdobywania doświadczenia i rozwoju poprzez udział w nowych projektach,
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • atrakcyjne warunki wynagrodzenia,
  • praca w systemie jednozmianowym,
  • bogaty pakiet socjalny,
  • miła atmosfera pracy.

Prześlij do nas swoje CV lub dostarcz osobiście:
gpolkowska@psi-sps.com.pl
Kontakt: 08-110 Siedlce, ul. Brzeska 72, telefon 256445800 w. 375

Wymagany jest poprawny numer telefonu.

pola oznaczone (*) należy obowiązkowo wypełnić