PSI Spółdzielczy Producent Sprężyn jest firmą, która postrzegana jest jako godny zaufania partner zarówno przez kontrahentów w kraju jak i za granicą. Naszą działalność rozpoczęliśmy w 1950 roku.

Jesteśmy największym w Polsce zakładem produkującym sprężyny z drutu i taśm sprężynowych oraz wyroby z drutu oraz blach, w tym również łączone z tworzywami sztucznymi.

Od ponad 40 lat jesteśmy dostawcą elementów dla producentów wyrobów dla sektora motoryzacyjnego w na całym świecie.

Naszą współpracę w tym obszarze rozpoczęliśmy w 1979 roku nawiązując współpracę z firmą RHW Stadthagen oraz RHW Unna (tylne ramy do siedzeń samochodów: VW Polo, VW Jetta, VW Golf, VW Scirocco, Ford Escort, Renault 5, Renault 9, Volvo 340).

Obecnie produkowane przez nas wyroby, oprócz polskich odbiorców, dostarczane są do ponad 36 miejsc produkcyjnych zlokalizowanych w Europie, Ameryce Północnej, Ameryce Środkowej, Ameryce Południowej oraz Azji.

Wysoka pozycja na rynku krajowym i zagranicznym została osiągnięta dzięki konsekwencji we wdrażaniu i realizacji wcześniej przyjętych celów i strategii rozwojowej firmy.

Podjęte działania dotyczyły nie tylko samego obszaru działania firmy, ale także dzięki konstruktywnej współpracy z naszymi klientami jak i dostawcami. Dzięki temu staliśmy się specjalistami w dziedzinie produkcji wszelkiego rodzaju sprężyn oraz innych wyrobów, w tym znajdujących swoje zastosowanie w fotelach i siedzeniach samochodowych.

Ciągła współpraca z naszymi Klientami, praca zespołowa i umiejętność rozwiązywania problemów zaowocowały wdrożeniem systemów zarządzania jakością zgodnie z normami  IATF 16949: 2016, ISO 9001 oraz ISO 14000 (aktualne certyfikaty znajdują się w zakładce JAKOŚĆ).

Misją naszej firmy jest utrzymanie wiodącej pozycji producenta i dostawcy sprężyn oraz wyrobów z drutu na rynki całego świata.

Jesteśmy laureatami prestiżowych nagród biznesowych i związanych z bezpieczeństwem pracy:

Złota Statuetka Lidera Polskiego Biznesu  

Pierwszy Diament do Złotej Statuetki Lidera Polskiego Biznesu

Ambasador Polskiego Biznesu

Medale Europejskie

Nagrody związane z bezpieczeństwem pracy

Zapraszamy do współpracy !