Samodzielny Technolog ds. nowych uruchomień

Dodane 2 tygodnie dni temu

Termin składania aplikacji upływa 31.10.2021r.

Dział Głównego Technologa

Zakres zadań:

  • opracowanie ofert, prowadzenie nowych projektów,
  • uzgodnienia techniczne i cenowe z klientami,
  • koordynowanie założeń procesowych, mających na celu spełnienie wymagań klientów,
  • współpraca z innymi działami firmy,
  • reprezentowanie firmy w kontaktach z przedstawicielami klienta,
  • umiejętność samodzielnego podejmowania decyzji.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne(mechanika i budowa maszyn, inżynieria produkcji lub pokrewne),
  • praktyczna znajomość narzędzi jakościowych, mile widziana(FMEA, APQP),
  • umiejętność czytania rysunku technicznego
  • znajomość języka angielskiego na poziomie min.B1,
  • zaangażowanie i sumienność,
  • komunikatywność
  • znajomość programów komputerowych: AutoCAD, Excel

Oferujemy:

  • możliwość zdobywania doświadczenia i rozwoju, poprzez udział w nowych projektach,
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • atrakcyjne warunki wynagrodzenia,
  • praca w systemie jednozmianowym,
  • świadczenia z ZFŚS

Kontakt: 08-110 Siedlce, ul. Brzeska 72, telefon 256445800 w. 375

Wymagany jest poprawny numer telefonu.

pola oznaczone (*) należy obowiązkowo wypełnić