MECHANIK

Dodane 1 miesiąc dni temu

Zakres obowiązków:

  • Prawidłowe wykonanie remontów, napraw, konserwację, utrzymanie w sprawności technicznej wszystkich maszyn i automatów.
  • Przestrzeganie przepisów BHP na stanowisku pracy i związanych z eksploatacją urządzeń pod dozorowych.
  • Odpowiada za powierzone materiały do prac remontowych.
  • Odpowiada za realizację Polityki Jakościowej i Ochrony Środowiska.

Wymagania:

  • Wykształcenie średnie zawodowe kierunek mechanik lub ślusarz.
  • Minimum 3 lata doświadczenia zawodowego na podobnym stanowisku.
  • Prawo jazdy kat. B, UDT obsługa wózków widłowych.
  • Znajomość budowy maszyn i urządzeń.
  • Obsługa przyrządów pomiarowych typu suwmiarka, mikrometr itp..
  • Zdolności manualne do wykonywania prac mechanicznych.
  • Obsługa podstawowych elektronarzędzi i urządzeń pneumatycznych.
  • Odczytywanie rysunków technicznych.

Oferujemy:

  • możliwość zdobywania doświadczenia i rozwoju poprzez udział w nowych projektach,
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • atrakcyjne warunki wynagrodzenia,
  • bogaty pakiet socjalny,
  • miła atmosfera pracy.

Prześlij do nas swoje CV na adres: rekrutacja@psi-sps.com.pl lub dostarcz osobiście do Działu Spraw Pracowniczych: kontakt: 08-110 Siedlce, ul. Brzeska 72, tel. 256445800 w. 375

Wymagany jest poprawny numer telefonu.

pola oznaczone (*) należy obowiązkowo wypełnić