OBSŁUGA AUTOMATÓW I STOPNIA (młodszy operator)

Dodane 1 miesiąc dni temu

Zakres obowiązków:

  • Nadzorowanie operacji kształtowania wyrobów na automacie produkcyjnym zgodnie z dokumentacją technologiczną poprzez kontrolę parametrów i korekty nastawu automatu.
  • Obsługiwanie maszyn produkcyjnych.
  • Kontrola jakości wyrobów w ramach wykonywanych operacji.
  • Dbanie o sprawność procesu produkcyjnego.
  • Odprężanie wyrobów w piecach przelotowych zgodnie z technologią produkcyjną.
  • Przekazywanie wyrobów do kolejnych operacji zgodnie ze zleceniem produkcyjnym.
  • Prowadzenie dokumentacji produkcyjnej, wypełnianie kart pracy oraz identyfikacja wyrobów.
  • Wykonywanie smarowania i czynności konserwujących urządzeń oraz maszyn.
  • Utrzymywanie ładu i porządku na stanowisku pracy.
  • Transport materiałów i wyrobów.
  • Znajomość Polityki Jakościowej oraz procedur w zakresie danego stanowiska.
  • Przestrzeganie zasad obowiązujących w Sp-ni wynikających z systemu jakości, które zostały wdrożone w zakładzie.
  • Przestrzeganie przepisów BHP, P.poż.
  • Praca na III zmiany.

Wymagania:

  • Wykształcenie zawodowe.
  • Ogólna wiedza dotycząca pracy automatów CNC.
  • Umiejętność posługiwania się podstawowymi narzędziami pomiarowymi.

Oferujemy:

  • Możliwość zdobywania doświadczenia i rozwoju.
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę.
  • Atrakcyjne warunki wynagrodzenia.
  • Świadczenia z ZFŚS.

Prześlij do nas swoje CV na adres: rekrutacja@psi-sps.com.pl lub dostarcz osobiście do Działu Spraw Pracowniczych: kontakt: 08-110 Siedlce, ul. Brzeska 72, tel. 256445800 w. 375

pola oznaczone (*) należy obowiązkowo wypełnić