Wiodący producent dla branży motoryzacyjnej: 
inspirująca mobilność

PSI Spółdzielczy Producent Sprężyn jest firmą, która postrzegana jest jako godny zaufania partner zarówno przez kontrahentów w kraju jak i za granicą. Wysoka pozycja na rynku krajowym i zagranicznym została osiągnięta dzięki pracy zespołowej, umiejętności rozwiązywania problemów oraz konsekwencji we wdrażaniu i realizacji wcześniej przyjętych celów i strategii rozwojowej firmy. Misją naszej firmy jest utrzymanie wiodącej pozycji producenta sprężyn i wyrobów giętych z drutu. Możesz zostać częścią naszego zespołu.

W sferze produkcji

Zacznij z nami karierę!

U nas będziesz mógł uczestniczyć w procesie produkcyjnym, obsługując nowoczesne maszyny i urządzenia do produkcji sprężyn i wyrobów giętych z drutu.  

W sferze pozaprodukcyjnej

Stań się częścią naszego zespołu, twórz innowacyjne rozwiązania w każdej sferze działania zakładu, które wspólnie będziemy wdrażać. 

U nas zdobędziesz doświadczenie zawodowe, które możesz wykorzystać w dalszej swojej karierze zawodowej. 

Pracuj z nami- Aplikuj teraz

Dodane 5 miesięcy dni temu

Zakres obowiązków: Prawidłowe wykonanie remontów, napraw, konserwację, utrzymanie w sprawności technicznej wszystkich maszyn i automatów. Przestrzeganie przepisów BHP na stanowisku pracy i zwi...

Czytaj dalej

Dodane 5 miesięcy dni temu

Zakres obowiązków: Utrzymanie w sprawności technicznej urządzeń i automatów w zakresie systemów elektrycznych oraz automatyki i sterowania. Diagnostyka i usuwanie awarii w w/w systemach. Przepr...

Czytaj dalej