POTRZEBUJESZ POMOCY ?
+48 25 644 58 00

Strona głowna-KONTAKT

OFERTYZACJA

sprężyny techniczne Krzysztof Wielgosz
tel. + 48 25 644 58 00 w. 310
e-mail: kwielgosz@psi-sps.com.pl
Radosław Sobolewski
tel. + 48 25 644 58 00 w. 368
e-mail: rsobolewski@psi-sps.com.pl
elementy siedzeń samochodowych oraz wyroby gięte z drutu Jan Komar
tel. + 48 25 644 58 00 w. 372
e-mail: jkomar@psi-sps.com.pl
Radosław Sobolewski
tel. + 48 25 644 58 00 w. 368
e-mail: rsobolewski@psi-sps.com.pl
sprężyny faliste Tomasz Pałka
tel. + 48 25 644 58 00 w. 362
e-mail: tpalka@psi-sps.com.pl
Marcin Ruciński
tel. + 48 25 644 58 00 w. 360
e-mail: mrucinski@psi-sps.com.pl


 

SPRZEDAŻ WYROBÓW

kierownik sprzedaży Małgorzata Siedlecka
tel. + 48 604 970 339
e-mail: msiedlecka@psi-sps.com.pl
 
sprężyny techniczne Agnieszka Pucyk
tel. + 48 25 644 58 00 w. 398
e-mail: apucyk@psi-sps.com.pl
Alicja Poniatowska
tel. + 48 25 644 58 00 w. 367
e-mail: aponiatowska@psi-sps.com.pl
sprężyny faliste Tomasz Pałka
tel. + 48 25 644 58 00 w. 362
e-mail: tpalka@psi-sps.com.pl
Marcin Ruciński
tel. + 48 25 644 58 00 w. 360
e-mail: mrucinski@psi-sps.com.pl
ekspedycja wyrobów Mirosław Sergejuk
tel.+48 570 002 026
e-mail: msergejuk@psi-sps.com.pl


 

NARZĘDZIOWNIA

narzędziownia Jarosław Kaniewski
tel. + 48 25 644 58 00 w. 341
e-mail: jkaniewski@psi-sps.com.pl
Jacek Talacha
tel. + 48 25 644 58 00 w. 327
e-mail: jtalacha@psi-sps.com.pl


 

DZIAŁALNOŚĆ POZAPRODUKCYJNA

sklep AGD ul.Sieniewicza tel. + 48 25 644 58 82
e-mail: agda@psi-sps.com.pl
hurtownia śrub i gwoździ tel. + 48 25 644 58 00 w. 378, 335
e-mail: gwozdzie@psi-sps.com.pl
hurtownia AGD i farb tel. + 48 25 644 58 00 w. 330, 334
e-mail: handel@psi-sps.com.pl
 
 
Informacja o wyznaczeniu Inspektora Ochrony Danych
 
Zarząd PSI Spółdzielczego Producenta Sprężyn, 08-110 Siedlce, ul. Brzeska 72 zgodnie z art. 13 ust. 1-2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady Unii Europejskiej nr 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) (dalej „RODO”) oraz Ustawy z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U poz.1000) informuje, że: wyznaczył Inspektora Ochrony Danych, z którym mogą się Państwo kontaktować poprzez e-mail: iod@psi-sps.com.pl lub pisemnie na adres podany powyżej. Z inspektorem ochrony danych można się kontaktować we wszystkich sprawach dotyczących przetwarzania danych osobowych oraz korzystania z praw związanych z przetwarzaniem danych.

 

PSI Spółdzielczy Producent Sprężyn     
ul. Brzeska 72
08-110 Siedlce
POLAND

NIP - PL 821-000-65-27
REGON - 000456042
DUNS - 422192108   
BANK PEKAO S.A. I O/SIEDLCE

PL 31 1240 2685 1111 0000 3655 9778 PLN
PL 96 1240 2685 1978 0000 3655 9781 EUR
PL 50 1240 2685 1787 0010 0280 7141 USD

SWIFT - PKOPPLPW

tel. +48 25 644 58 00
fax +48 25 644 57 81


 Powered by: www.cdx.pl