OPERATOR MASZYN CNC I STOPNIA

Dodane 11 miesięcy dni temu

Zakres obowiązków:

  • Pobranie materiału z magazynu.
  • Przygotowanie odpowiednich narzędzi na maszyny CNC.
  • Odpowiednie bazowanie przygotówki (materiału do obróbki) z wykorzystaniem systemów pomiarowych REANISHAW, MARPOSS wg wytycznych technologa – programisty i pod jego nadzorem.
  • Wykonywanie elementów do oprzyrządowania na maszynach CNC.
  • Sprawowanie nadzoru nad jakością wykonywanego elementu oprzyrządowania z wykorzystaniem przyrządów pomiarowych.
  • Wykonywanie prac ślusarskich.
  • Dbanie o porządek na stanowisku pracy oraz przestrzeganie przepisów BHP, P.poż.

Wymagania:

  • wykształcenie minimum średnie techniczne,
  • znajomość obsługi komputera,
  • znajomość programów typu CAD,
  • bardzo dobra umiejętność czytania rysunków technicznych,
  • wskazane doświadczenie w branży narzędziowej.

Oferujemy:

  • Możliwość zdobywania doświadczenia i rozwoju.
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę.
  • Atrakcyjne warunki wynagrodzenia.
  • Świadczenia z ZFŚS.

Prześlij do nas swoje CV na adres: rekrutacja@psi-sps.com.pl lub dostarcz osobiście do Działu Spraw Pracowniczych: kontakt: 08-110 Siedlce, ul. Brzeska 72, tel. 256445800 w. 375

pola oznaczone (*) należy obowiązkowo wypełnić